Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

WODCA : politie Berlaar-Nijlen controleert 1.115 bestuurders - 8 pv's

foto NNieuws archief WODCA

Van zaterdag op zondagnacht organiseerde lokale politie Berlaar-Nijlen enkele WODCA-controles.
6 bestuurders hadden te diep in het glas gekeken. Daarnaast werden nog 2 bestuurders geverbaliseerd voor andere inbreuken.

 

Verschillende ploegen van de politiezone Berlaar-Nijlen stonden afgelopen zaterdagnacht opgesteld op 2 locaties.

In de Liersesteenweg in Berlaar werden 637 voertuigen gecontroleerd. Twee personen bliezen alarm. Zij moesten hun rijbewijs voor 3 uur inleveren.  

Verder werden er ook nog 2 andere processen-verbaal opgesteld. Eén chauffeur kreeg er één omdat hij niet in orde was met de verzekering van zijn voertuig. De andere omdat hij in fout was met zijn voorlopig rijbewijs.

Nadien stond er nog een tweede controle in de Broechemsesteenweg in Nijlen. Hier waren 4 chauffeurs onder invloed van alcohol. Twee autobestuurders bliezen alarm, twee anderen positief. Zij moesten respectievelijk hun rijbewijs inleveren voor 3 en 6 uren.

 

"Ook in de toekomst blijven we op regelmatige maar onaangekondigde tijdstippen WODCA-controles uitoefenen, want de belangrijke boodschap blijft: wie BOB is, drinkt niet", zegt korpschef Dirk Van Peer.

Liersesteenweg, Berlaar, België

foto NNieuws archief WODCA

Deel dit artikel